Tanıtım filmi fiyatlarına nasıl ulaşabilirim?

Şirketiniz için veya ürün / hizmetleriniz için bir tanıtım filmi yaptırmak istiyor fakat fiyatının ne olması gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, doğal olarak izleyeceğiniz yol bu konuda internette kısa bir araştırma yapıp bu bilgilere ulaşmaya çalışmak olacaktır.

tanıtım-filmi-fiyatları-1024x427

Bu noktada belki bazı sitelerde hazır paketlerle karşılaşacaksınız. Bunlar filmin süresi, karmaşıklığı ve kullanılacak ekipmanlar dikkate alarak belirlenen fiyatlardır. Bu verilere bakarak bir kıyaslama yapmak sizi her zaman doğru sonuca ulaştırmayacaktır. Çünkü film kreatif bir üründür. İçinde zeka ve sanat barındırmayan bir filmi siz istediğiniz kadar gelişmiş ekipmanlarla çektirin ve istediğiniz kadar uzun zaman ve bütçe ayırın kreatif yeteneğe sahip olmayan bir ekibin elinden çıkmışsa o film işlevini yerine getirmeyecektir.

Bu konuda izlenebilecek en güvenli yollardan biri referansları dikkate almaktır. Bir firmadan teklif almadan önce referanslarını izleyin ve hangi referanslar sizi tatmin ediyorsa o firmayla çalışın. Bir işi daha önce doğru şekilde yapmış bir firma büyük ihtimalle doğru bir iş çıkaracaktır.